Grenkeleasing Oy yhteystiedot

Kuinka voimme auttaa? Haluatko tietää leasingistä joustavana rahoitusmuotona yrityksellesi tai asiakkaillesi. Ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja asiantuntijoihimme, ja sovitaan tapaaminen!

Asiakas- ja kumppanipalvelut – ota yhteyttä!

Asiakaspalvelu leasing-asiakkaille ja laskutusasiat

Puh. +358103376000  | e-mail: admin@grenke.fi

Palvelemme maanantaista torstaihin klo 9–16 ja perjantaisin klo 9–12

 

Kumppanipalvelut jälleenmyyjille

Puh. +358103376000 palvelemme maanantaista perjantaihin klo 9–16

Etelä-Suomi (Vantaan toimipiste) e-mail: service@grenke.fi

Pohjois-Suomi (Oulun toimipiste) e-mail: service.north@grenke.fi

Keski-Suomi (Jyväskylän toimipiste) e-mail:  service.north@grenke.fi

Länsi-Suomi (Turun toimipiste) e-mail: service.central@grenke.fi

Pirkanmaa (Tampereen toimipiste) e-mail: service.central@grenke.fi

 

 

Vantaa

Iiro Koskinen

Iiro Koskinen

Myyntipäällikkö
Sähköposti: ikoskinen@grenke.fi
Puhelin: +358 40 753 7422
Ville Mämmi

Ville Mämmi

Myyntipäällikkö
Sähköposti: vmammi@grenke.fi
Puhelin: +358 40 753 7165
Peter Sandell

Peter Sandell

Myyntijohtaja
Sähköposti: psandell@grenke.fi
Puhelin: +358 40 551 5655
Riina Tapionlinna

Riina Tapionlinna

Myyntipäällikkö
Sähköposti: rtapionlinna@grenke.fi
Jussi Taivalkoski

Jussi Taivalkoski

Aluejohtaja, Etelä-Suomi
Sähköposti: jtaivalkoski@grenke.fi
Puhelin: +358 50 395 5960

Soita meille

Ota meihin yhteyttä:

+358 10 337 6000

Ma - Pe 9:00 - 16:00

Oulu

Jani Flygare

Myyntipäällikkö
Sähköposti: jflygare@grenke.fi
Puhelin: +358 50 501 3991

Matti Rautio

Myyntipäällikkö
Sähköposti: mrautio@grenke.fi
Puhelin: +358504787629
Veera Kreus

Veera Kreus

Aluejohtaja, Pohjois-Suomi
Sähköposti: vkreus@grenke.fi
Puhelin: +358 40 526 6786

Jyväskylä

Tanja Pasoja

Tanja Pasoja

Myyntipäällikkö
Sähköposti: tpasoja@grenke.fi
Puhelin: +358 40 538 1287
Anu Lönnström

Anu Lönnström

Aluejohtaja, Keski-Suomi
Sähköposti: alonnstrom@grenke.fi
Puhelin: +358 50 327 5342

Turku

Petra Kurki

Petra Kurki

Myyntipäällikkö
Sähköposti: pkurki@grenke.fi
Puhelin: +358 40 743 6521
Marko Koskinen

Marko Koskinen

Aluejohtaja, Länsi-Suomi
Sähköposti: mkoskinen@grenke.fi
Puhelin: +358 50 440 0763

Tampere

Panu Rapatti

Panu Rapatti

Myyntipäällikkö
Sähköposti: prapatti@grenke.fi
Puhelin: +358 50 388 0310

MUU JOHTO

Riku Jokela

Riku Jokela

Toimitusjohtaja
Sähköposti: rjokela@grenke.fi
Puhelin: +358 40 561 1200
Jussi Jokinen

Jussi Jokinen

Hallintojohtaja
Sähköposti: jjokinen@grenke.fi
Puhelin: +358 40 588 2379
Malin Miettinen

Malin Miettinen

Human Resources
Sähköposti: mmiettinen@grenke.fi

GRENKE AG:n hallitus

Lue lisää GRENKE AG:n hallituksesta ja hallintoneuvostosta.