Yhteystiedot

GRENKEn asiantuntijat Suomessa tarjoaa asiantuntemusta ja kokemusta monilta aloilta. Tämä auttaa asiakkaita, kumppaneita ja sidosryhmiä löytämään uusia näkymiä.

Toimipaikkamme Suomessa

GRENKE on aina lähelläsi - myös Suomessa. Tutustu toimistojemme sijaintiin täällä.

Vantaa

Iiro Koskinen

Myyntipäällikkö
Sähköposti: ikoskinen@grenke.fi
Puhelin: +358 40 753 7422

Ville Mämmi

Myyntipäällikkö
Sähköposti: vmammi@grenke.fi
Puhelin: +358 40 753 7165

Peter Sandell

Myyntipäällikkö
Sähköposti: psandell@grenke.fi
Puhelin: +358 40 551 5655

Riina Tapionlinna

Myyntipäällikkö
Sähköposti: rtapionlinna@grenke.fi
Puhelin: +358 40 767 9728

Jussi Taivalkoski

Aluejohtaja, Etelä-Suomi
Sähköposti: jtaivalkoski@grenke.fi
Puhelin: +358 50 395 5960

Soita meille

Ota meihin yhteyttä:

+358 10 337 6000

Ma - Pe 9:00 - 16:00

Oulu

Jani Flygare

Myyntipäällikkö
Sähköposti: jflygare@grenke.fi
Puhelin: +358 50 501 3991

Toni Rainsuo

Myyntipäällikkö
Sähköposti: trainsuo@grenke.fi
Puhelin: +358 44 503 3223

Veera Kreus

Aluejohtaja, Pohjois-Suomi
Sähköposti: vkreus@grenke.fi
Puhelin: +358 40 526 6786

Jyväskylä

Tanja Pasoja

Myyntipäällikkö
Sähköposti: tpasoja@grenke.fi
Puhelin: +358 40 538 1287

Anu Lönnström

Aluejohtaja, Keski-Suomi
Sähköposti: alonnstrom@grenke.fi
Puhelin: +358 50 327 5342

Turku

Petra Kurki

Myyntipäällikkö
Sähköposti: pkurki@grenke.fi
Puhelin: +358 40 743 6521

Marko Koskinen

Aluejohtaja, Länsi-Suomi
Sähköposti: mkoskinen@grenke.fi
Puhelin: +358 50 440 0763

Tampere

Panu Rapatti

Myyntipäällikkö
Sähköposti: prapatti@grenke.fi
Puhelin: +358 50 388 0310

GRENKE AG:n hallitus

Lue lisää GRENKE AG:n hallituksesta ja hallintoneuvostosta.